13951-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Gatsopningsmaskiner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastbilssopmaskin
Referensnummer: ViSAB 2020-00023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34921100 Gatsopningsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av sopmaskin enligt bifogad kravspecifikation