139530-2025 - Frivillig förhandsinsyn
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för dokumenthantering – Support, underhåll och utveckling för eArkiv
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSupport, underhåll och utveckling för eArkiv
BeskrivningMeddelande om avsikt att tilldela kontrakt utan föregående annonsering avseende Support, underhåll och utveckling för befintliga licenser Marshal ETL samt Marshal OAIS, KN-2025-1093.
Intern identifierareKN-2025-1093
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212311 Programvaruutvecklingstjänster för dokumenthantering
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72261000 Stödtjänster för programvara, 72266000 Programkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSupport, underhåll och utveckling för eArkiv