139587-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av kompetens- och lärplattform - LMS (Learning Management System
Referensnummer: Af-2023/0008 7340
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att säkerställa hög säkerhet i personuppgiftshanteringen samt en effektivare hantering av kompetensutvecklingen inom Arbetsförmedlingen samt för externa användare.