139607-2025 - Resultat
Sverige – Byggnadsinstallationsarbeten – Ramavtal Byggarbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Byggarbeten
Beskrivning: Ekerö kommun avser att upphandla ett ramavtal för utförande av byggarbeten i kommens fastigheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90860:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 50000000 Reparation och underhåll, 45262700 Ombyggnadsarbete