139670-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Stensättnings- och plattläggningsarbete i Sölvesborgs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStensättnings- och plattläggningsarbete i Sölvesborgs kommun
BeskrivningStensättnings- och plattläggningsarbete i Sölvesborgs kommun
Intern identifierareKSKLK 2024/107
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten, 45262510 Stenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster