13969-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Kalkyl- och produktionsstöd projekt Mälarbanan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kalkyl- och produktionsstöd projekt Mälarbanan
Beskrivning: 1 resurskonsult som Kalkyl- och produktionsstöd för Mälarbanan.
Intern identifierare: KOM-416449
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: 1 resurs
Intern identifierare: Kalkyl- och produktionsstöd projekt Mälarbanan