139746-2018 - ResultatSverige-Söderhamn: Lastmaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
1 st ny lastmaskin ME-klass 22.1517 till BORAB
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43261100 Lastmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av Lastmaskin.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Köp av lastmaskin.