139768-2024 - Resultat
Sverige – Stål – Stål- och metallprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStål- och metallprodukter
BeskrivningUpphandling avseende Stål- och metallprodukter
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14622000 Stål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelStål/metall produkter
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88824:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)