Huvudsaklig CPV-kod 65130000 Drift av vattenförsörjningsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar drift- och underhållspersonal som ska kunna avropas vid behov. Denna upphandling omfattar kategorierna: Driftingenjör Drifttekniker Underhållsingenjör Mekaniskt underhåll
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar, 65410000 Drift av kraftverk, 71300000 Ingenjörstjänster, 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen