Inbjuder till anbudsgivning av medicintekniska förbrukningsprodukter till djursjukvårdsjukvård inklusive distribution till djursjukvården SLU.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen