139908-2018 - ÄndringSverige-Ängelholm: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sjukvårdsmaterial
Referensnummer: KS 2018/197
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen kommer att resultera i ett ram-avtal och omfattar det samlade behovet av sjukvårdsmaterial.