2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförandeentreprenad i Samverkan - Ombyggnation, Evakuering SU, Stockholm
Beskrivning: Ombyggnation av lokaler i Kräftriket för evakuering av SU.
Intern identifierare: 26/37
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Ombyggnation
Intern identifierare: 1870861-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär entreprenad
Intern identifierare: 1870862-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: ombyggnation
Intern identifierare: 1870863-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1870864-3