2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare till Norremarks kretsloppspark
Beskrivning: Inköp av en hjullastare till Norremarks kretsloppspark.
Intern identifierare: 2026-00041
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000