Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 2 600 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning:
Anbudsgivaren ska lämna in anbud för alla delar (anbudsområden)