140230-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Markanläggning – Samverkan- Offerkällan utemiljö, Sankt Hans gränd i Lund, etapp 3
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samverkan- Offerkällan utemiljö, Sankt Hans gränd i Lund, etapp 3
Beskrivning: Ansökningsinbjudan om Samverkan gällande Offerkällan utemiljö, etapp 3.
Intern identifierare: 25/18
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45236000 Markanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000