140237-2025 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Extern remiss - Licensförsörjningspartner
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss - Licensförsörjningspartner
BeskrivningExtern remiss inför kommande upphandling
Intern identifierare25/4
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd