Städning av kontor, terminal samt trapphus i Nynäshamn.
Referensnummer: 2016-00960/2.4.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna ansökan avser Stockholms Hamnars behov av professionell städservice/lokalvård av Nynäshamns terminal, passagerargångar, entréer, trapphus, hissar och tillhörande byggnader samt diverse andra utrymmen.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen