2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trafik 2027 Mellersta Bohuslän
Beskrivning: Upphandling av kollektivtrafik i Mellersta Bohuslän.
Intern identifierare: 1-10-25
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Ansökningsinbjudan, förhandlat förfarande, trafikupphandling
Intern identifierare: 1658197
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Åberopande av annans kapacitet
Beskrivning: För anbudssökande som åberopar annans kapacitet (se avsnitt 1.4.5)
Intern identifierare: 1658198
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Alternativ 2 - inlämnande av bevis med ansökan
Beskrivning: Välj alternativ 2 om ni inkommer med bevis direkt i ansökan. OBS! Välj antingen alternativ 1 eller alternativ 2!
Intern identifierare: 1658199
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Alternativ 1 - lämna in egenförsäkran
Beskrivning: Välj alternativ 1 om ni inkommer med egenförsäkran, ESPD. OBS! Välj antingen alternativ 1 eller alternativ 2!
Intern identifierare: 1658200