2. Förfarande
Förfarande
Titel: Internetbaserade behandlingsprogram för KBT (iKBT)
Beskrivning: Upphandlingen omfattar licenser för internetbaserade behandlingsprogram för KBT som ska publiceras på 1177.se i plattformen Stöd och behandling (”SoB”) samt programspecifik utbildning för behandlare.
Intern identifierare: RS230870
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48517000 IT-programvara, 72400000 Internettjänster, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000