See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Egendoms- och följdskadeförsäkring
Beskrivning: Region Stockholm, Trafikförvaltningen, och AB Storstockholm lokaltrafik avser upphandla egendoms- och följdskadeförsäkring.
Föregående meddelande: 586402-2020
Intern identifierare: TN 2020-0631
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000