2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts, anropsstyrd trafik
Beskrivning: Upphandling av anropsstyrd trafik, med tillhörande beställningscentral, för skolelever inom Tanums kommun.
Intern identifierare: BUN 2024/0100
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Utvärderingsmodell