14054-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster utförda av parkeringsvakter – Parkeringsövervakning 2023
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning 2023
BeskrivningParkeringsövervakning.
Intern identifierare23/33
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelParkeringsövervakning inklusive fordonsflytt