2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonstekniska utbildningsprodukter - HUFB
Beskrivning: Hälsinglands utbildningsförbund (HUFB) har behov av fordonstekniska utbildningsprodukter för sin verksamhet. Upphandlingen omfattar leverans av produkter enligt kravspecifikation och anbudsprisformulär.
Intern identifierare: 16104
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39162200 Hjälpmedel och apparater för undervisning
Ytterligare klassificering (cpv): 38342000 Oscilloskop, 39162000 Skolutrustning, 39162100 Undervisningsutrustning, 44512940 Verktygsuppsättningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Fordonstekniska utbildningsprodukter - HUFB