See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kyla service, läckagesökning, installationsarbeten samt återkommande årlig kontroll
Beskrivning: Förfrågan avser ramavtal för Kyla service, läckagesökning installationsarbeten samt återkommande årlig kontroll, 4 kvartalsmöten för genomgång av status av anläggningarna ska ingå.
Föregående meddelande: 079704-2023
Intern identifierare: 22/47
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000