14067-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Transportutrustning och transporthjälpmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Materialhanterare Rödingen
Referensnummer: 0469/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av en (1 st.) materialhanterare (22-25 ton) till Renovas anläggning Rödingen, Göteborg