2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Solskydd
Beskrivning: Upphandling av solskydd
Intern identifierare: 24/20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 39522100 Presenningar, markiser och jalusier
Ytterligare klassificering (cpv): 39515400 Rullgardiner, 39515410 Jalusier för inomhusbruk, 39515430 Persienner, 39515440 Vertikala persienner, 44115700 Utomhusjalusier, 44115900 Solskydd, 45212190 Solskyddskonstruktioner, 45421143 Monteringar av persienner, 45421145 Montering av rullgaller och jalusier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000