Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Proteinanalysator
Referensnummer: RD20/05556
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av proteinanalysator inklusive förbrukningsmateriel och reagens.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning, 33696000 Reagens och kontrastmedel, 33696500 Laboratoriereagenser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen