2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3 st. bränseltankar
Beskrivning: 3 st. bränseltankar
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44600000 Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001