2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Båtbommar 2026
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud i upphandlingen för Ramavtal av båtbommar i Sotenäs kommun. Syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal för leveranser av båtbommar i olika längder enligt kravspecifikationen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34930000 Marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122974:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34931000 Anläggning till hamnar