2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klusterutvärdering: Effektutvärdering Arbete och studier
Beskrivning: Svenska ESF-rådet bjuder härmed in att lämna anbud på denna upphandling avseende effektutvärdering av insatser för att främja arbete och studier
Intern identifierare: 2024/00116
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mervärde
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Denna del ska väljas och besvaras om anbudsgivare önskar att lämna bevis på avsnitt 3 - Krav på leverantören direkt vid anbudstillfället. Läs mer i avsnitt 2.2.2. Del Egenförsäkran (ESPD) ska då INTE besvaras.