Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde