2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem IT-konsulter
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem (DIS) omfattande IT-konsulter inom olika kompetensområden.
Intern identifierare: KS 2024/00245
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000