14083-2025 - Resultat
Sverige – Städning – Lokalvård - Huvudkontoret
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård - Huvudkontoret
BeskrivningUpphandlingen avser följande lokalvårdstjänster: - Daglig regelmässig lokalvård. - Tilläggstädning, såsom fönsterputs och flyttstäd beställs separat.
Intern identifierareSP 2024/70
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen avser följande lokalvårdstjänster: -Daglig regelmässig lokalvård. -Tilläggstädning, såsom fönsterputs och flyttstäd beställs separat.
Intern identifierareLokalvård - Huvudkontoret