2. Förfarande
Förfarande
Titel: Musikinstrument och tillbehör
Beskrivning: Avtalet avser musikinstrument och tillbehör till kommunens skolor.
Intern identifierare: 2025_22/90
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000