See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Två arbetsterapeuter till Hemtjänst Västra
Beskrivning: Tierps kommun söker två arbetsterapeuter (AT) till Hemtjänst Västra, Tjänstgöringsgrad en AT på 100%, och en AT 80-100% Period 2022-10-01 - 2023-01-31 med möjlighet till förlängning 2 + 2 månader
Föregående meddelande: 436156-2020
Intern identifierare: 2022-106
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85140000 Diverse hälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000