Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramper
Referensnummer: 2021.01
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34953000 Ramper
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser de skånska kommunernas huvudsakliga inköpsbehov av portabla ramper. Upphandlingen Upphandlingen avser de skånska kommunernas huvudsakliga behov av ramper.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33141720 Gånghjälpmedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen