See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Helsingborgshem
Beskrivning: Upphandlingen omfattar städtjänster inom Helsingborgshems fastighetsbestånd. Omfattningen är uppdelad i 4 separata områden. Varje område utvärderas och tilldelas separat.
Intern identifierare: 2025-00327
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000