141262-2020 - ÄndringSverige-BORÅS: Rengörings- och polermedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hygien och Städartiklar
Referensnummer: 2020-00016IN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39800000 Rengörings- och polermedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar behovet av hygien- och städprodukter för Borås Stads verksamheter.