See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemikalier för vatten- och avloppsrening
Beskrivning: Kemikalier för vatten- och avloppsrening.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 3
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: 5
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: 6
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: 7
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: 8
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: 9
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: 10
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: 11
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: 12
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: 13
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: 14
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: 15
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: 16
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: 17
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: 18
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: 19
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: 20
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: 21
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: 22
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: 23
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: 24
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: 25
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: 26
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: 27
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: 28
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: 29
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: 30
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: 31
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: 32
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: 33
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Titel: 34
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Titel: 35
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127103:Lot:35