141362-2019 - ResultatSverige-Skellefteå: Lastbilar med maskinstege
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastbil med skylift TK 199
Referensnummer: UH-2018-275
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144211 Lastbilar med maskinstege
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser en lastbil med skylift för samhällsbyggnad belysningsgruppen enligt kravspecifikation.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen