141370-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Presenter och priser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gratifikationer: köksknivset, bestickset och kikare
Referensnummer: RS 2021-00741
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Gratifikationer till medarbetare inom Västra Götalandsregionen och Göteborgs Operan AB.
Upphandlingen avser produktgrupper köksknivset, bestickset och kikare som tidigare avbröts i upphandling "RS 2020-03625: Gratifikationer och gåvor 2020".