Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/fmv/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobila kamerahyddor
Referensnummer: 23FMVU8382
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39300000 Diverse utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
3 st. mobila kamerahyddor i grundåtagande och ytterligare 5 st. som optioner.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39300000 Diverse utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen