2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färgläggning och restaurering av videofiler
Beskrivning: AI-verktyg för färgläggning och restaurering av videofiler.
Intern identifierare: 202363
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MALL - Svenska