141438-2023 - ÄndringSverige-Ängelholm: Snittblommor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Blommor
Referensnummer: UH-2022-45
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03121200 Snittblommor
II.1.4.
Kort beskrivning
Blommor och krukväxter för inomhusanvändning.