141494-2019 - ÄndringSverige-Vara: Finansiell leasing
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordon Lagmansgymnasiet Vara 2019
Referensnummer: 2018-128
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66114000 Finansiell leasing
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ett antal olika fordon till Lagmansgymnasiet i Vara, se upphandlingsdokumenten.
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara Köparen tillhanda senast 27.3.2019 23:59