See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skanning av handlingar
Beskrivning: Denna upphandling avser tjänst för skanning av handlingar enligt beskrivning i upphandlingsdokumentation samt tillhörande bilagor.
Intern identifierare: UPPH2024-00230
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79999100 Skanning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Beskrivning: Skanning
Intern identifierare: -BT-022-2024-00230
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering av leverantör
Intern identifierare: BT-22-2024-00230
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: -BT-22-2024-00230
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Utvärdering av anbud