141667-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Energiförvaltning – Elhandel och portföljhantering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelElhandel och portföljhantering
BeskrivningHalmstads kommun erbjuder er att inkomma med anbud på elhandel och portföljhantering.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314200 Energiförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123745:Lot:1