2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personliga larmsystem
Beskrivning: 7-klöver för personliga larmsystem
Intern identifierare: IN-IN25-0304
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1823610-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1823612-1