See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönekartläggningssystem samt konsultstöd
Beskrivning: Lönekartläggningssystem samt konsultstöd
Intern identifierare: Af-2024/0092 0314
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
Ytterligare klassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Lönekartläggningssystem samt konsultstöd avbruten
Intern identifierare: Af-2
Huvudklassificering (cpv): 79631000 Personaltjänster och lönehantering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: Af-2024