2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbilar med fyrfack 2024
Beskrivning: Ronneby Miljö och Teknik AB upphandlar 2 st lastbilar med fyrfacksskåp.
Intern identifierare: 23/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Lastbil